Model MP-1101A został zaprojektowany z myślą o wygodnym i bezpiecznym przechowywaniu krążków olimpijskich. Cztery uchwyty rozmieszczone po obu stronach konstrukcji umożliwiają organizację obciążeń różnej wielkości, co ułatwia szybki dostęp i utrzymanie porządku w strefie treningowej.
Najważniejsze cechy:
- 4 uchwyty na talerze olimpijskie – wygodne i praktyczne rozmieszczenie,
- Stabilna konstrukcja – wytrzymałość i bezpieczeństwo nawet przy pełnym załadowaniu,
- Kompaktowe wymiary – idealny do każdej siłowni, również o ograniczonej przestrzeni,
- Solidne wykonanie – odporność na intensywne, codzienne użytkowanie.
Stojak MP-1101A to praktyczne i trwałe rozwiązanie dla siłowni komercyjnych, studiów treningu personalnego oraz domowych stref treningowych, gdzie liczy się porządek i funkcjonalność.
Specyfikacja techniczna:
- 4 uchwyty na talerze olimpijskie
- Stabilna, kompaktowa konstrukcja
Wymiary:
A – długość: 0,90 m
B – szerokość: 0,70 m
C – wysokość: 1,18 m
Stojak na obciążenie olimpijskie (MP-1101A)
Stojak na obciążenie olimpijskie MP-1101A to kompaktowe i stabilne rozwiązanie do przechowywania talerzy olimpijskich. Wyposażony w 4 uchwyty na ciężary, zapewnia porządek i ergonomię w każdej siłowni komercyjnej, studiu personalnym czy profesjonalnej siłowni domowej.
Ocena:
(1)
Opis
Szczegóły produktu
6 innych produktów w tej samej kategorii:
Opinie o produkcie
-
Opinie (1)
-
Najnowszy
-
Najnowszy